We Are Bored
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Parteneri
Daca vreti sa ajutati forumul va rugam sa vizitati link`urile de mai jos:





Director Web
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Ultimele subiecte
» Server Terraria 1.1.2 dedicat facut de We Are Bored.
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty18/7/2013, 07:53 Scris de Vizitator

» Marvel Avengers Alliance
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty4/6/2013, 08:33 Scris de Vizitator

» ^ S P A M ^
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty12/4/2013, 14:48 Scris de Rodari

» S-a dovedit stiintific: MOARTEA NU EXISTA!
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty12/4/2013, 14:46 Scris de Rodari

» F1
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty12/4/2013, 14:36 Scris de Rodari

» Care a fost cea mai amuzanta intamplare din copilaria voastra?
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty12/4/2013, 14:34 Scris de Rodari

» Prison Break (2005–2009)
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty12/4/2013, 14:26 Scris de Rodari

» Fazan
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty12/4/2013, 14:18 Scris de Rodari

» Ce ai face daca?
The White Hollow by Denis N. [abandonat] Empty12/4/2013, 14:16 Scris de Rodari

Statistici
Avem 34 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: love18

Membrii nostri au postat un numar de 1907 mesaje în 633 subiecte
Cuvinte-cheie


The White Hollow by Denis N. [abandonat]

In jos

Subiect The White Hollow by Denis N. [abandonat]

Mesaj Scris de Hontoni 26/9/2012, 04:59

CAPITOLUL 1 - INTRODUCEREA



Pe Pamant-616 o gaura de vierme se deschise in mijlocul noptii, ora 3:00AM , din ea zburase un baiat, si aterizase in praf la marginea unei șosele. Era bezna, nici o mașină nu circula la ora aceea.Baiatul statuse 10 minute nemișcat apoi se ridicase confuz si amețit, nu știa ce naiba s-a întamplat , cum ajunse el din pat afară în frig și în toiul nopții. Deodata o vocee îi răsuna în cap.


Ah! ... Însfârșit te-ai trezit"
Voceea era groasă si avea un ton sinistru. Imi era frica auzeam o vocee dar nu stiam de unde vine, am inceput sa strig cu frica "Cine-i acolo!" la care se auzea un râs hain urmat de cuvintele "Eu sunt Fearlord, stapanul si comandantul suprem al Infernului." "De ce m-ai adus aici?" intrebam eu, "Ce vrei de la mine si unde sunt?" parca numai simteam frica pe care o simteam adineauri, simteam cum emotiile mele de frica erau înăbușite. Apoi sa auzit iarasi acelasi ras hain. "Voi oamenii sunteti atat de patetici, Chiar crezi ca eu te-am adus aici? Altcineva ne-a adus aici pe amandoi, mai bine zis pe toti patru." ; "Patru? Nu te aud numai pe tine.." ; "Desigur, daca nu ai observat eu SUNT PRIZONIER IN TRUPUL TAU!!!" Ma durea capul de la cum zbierase ăla. "Ce naiba? Despre ce vorbesti măi nene? Ce-i asta? Mor de frig aici si nu vad nimic iar tu spui doar lucruri fara rost" apoi a inceput sa ma doara capul foarte tare, numai puteam de durere si cazusem in genunchii ma tineam cu mainiile de cap. Dintr-o data se opri "Nu pot.. Nu pot sa evadez... nici macar sa te posedez nu am putere." incepuse iarasi sa-mi fie frica si apoi tipul sinistru din capul meu imi explica ca in trupul meu au fost întemniţati patru zeii din diferite lumii si ca eu le controlez puterea lor, mi se parea totul o mare prostie pana cand Fearlord a zis "Inchiide ochii si concentreaza-te pe mine, imagineazati ca eu sunt tu apoi deschideti ochii" nu stiam ce sa mai zic.. dar nu aveam nimic de pierdut si am facut asa cum mi-a spus. Deodata ma simteam mai mare si mai puternic cand am deschis ochii am vazut mai bine ca niciodata dar cand ma uitasem la mana stanga numai era mana mea stanga cii o gheara foarte mare de culoare rosu inchis, cu ungii foarte ascutite apoi observasem ca aveam coarne de dracusor si destul de marii insa. Totul parea atat de ireal dar era foarte real. Apoi Fearlord imi povestise despre puteriile lui, cica el putea sa controleze Flama Infernului, un foc de culoare verde care ar fii topit orice in calea lui si ca el putea invoca demonii Infernului sa-i sara in ajutor. Eu iarasi ma speriasem si am zis "Bai frate, nu vreau sa fiu un drac.. Uitate la mine am circa 3 metrii si aripi cat casa ce naibaa.." ; "Ha! Esti un fraier, ai infatisarea celei mai puternice fiinte care exista! Nu trebuie sa arati ca si mine doar inchipuiesteti ca arati ca inainte si forma tii se va schimba." Asa si facui si eram iarasi eu cel vechii apoi ma gandeam la Flacara Infernului sau cum naiba ii zicea si scot flacarii prin mainii si a mers insa nu a topit orice cii se oprise in nisip lasand o urma neagra cu un miros neplacut.. "Trebuie sa simtii flacara daca vrei sa-i incinerezi pe cei mai masivi inamici ai tai" ; "Hah, eu nu vreau sa fac rau nimanui";"Desigur ca nu dar daca cineva vrea sa-ti faca rau tie?" nu stiam ce sa raspund, nu doream rau nimanui. "Stiu la ce te gandesti, copilul bun care nu vrea sa raneasca o musca. Scuteste-ma. Imagineazatii ce expus sunt eu acum in trupul tau daca tu o sa morii, noi ceilalti patru o sa murim si noi, partea buna e ca tu vei indura toata durerea! Apropo, stiu totul despre tine stiu tot ce ai facut la viata ta, cand erai mic ai ucis un catel fara mila si fara aparare apoi cand ai incercat sa salvezi un pui de gaina care isi prinse piciorul in gard nu ai reusit decat sa-i rupi piciorul, scufundat in emotii negative l-ai aruncat dandui o moarte aspra" Incepusem sa plang si am zis "Termina!! Nu am vrut sa fac asta" apoi m-am asezat jos mi-am adus genuchii la barbie, am lasat capul in jos si continuam sa plang. "Patetic!" zise Fearlord. "Nu ma asteptam sa fii atat de sensibil, daca ai vedea doar o parte din ce am fost eu..." apoi continuase cu un rasul lui pacatos. "In fine"zise el, "Sper ca nu ai de gand sa stai aici toata noaptea" apoi se auzise o vocee de femeie ingetata pe care nu o mai auzisem niciodata "Simt sange de muriitor" la care Fearlord raspunse "Taci! Nu ti-am dat permisiunea sa vorbestii! Vezi drumul acesta? Dute in fata la 70 de kilometri e un bar de noapte si o parcare, o sa ne oprim acolo." ; Apoi eu am zis "Cine a fost femeia aceea cu voceea aceea mohorata?" la care Fearlord mi-a raspuns "Ai auzit de ea, si stii despre ea, Naluca Noptii. Acum numai pune intrebari si miscate!"



Ultima editare efectuata de catre DevilFreak in 8/2/2013, 10:26, editata de 2 ori
Hontoni
Hontoni
Forum Troll

Gen : masculin
Mesaje Mesaje : 1061
Puncte Puncte : 12533
Reputatie Reputatie : 4
Aniversare Aniversare : 13/06/1996
Data Înscrierii Data Înscrierii : 05/06/2011
Vârstă Vârstă : 27
Location Location : România
Hobbies Hobbies : Gaimz, Music
Dispozitie Dispozitie : Emo? :(

http://boredomz.omgforum.net

Sus In jos

Subiect Re: The White Hollow by Denis N. [abandonat]

Mesaj Scris de Hontoni 26/9/2012, 10:21

Capitolul 2 - Ochii de smarald


Baiatul a inceput sa mearga 70 de kilometri pe jos pana cand a ajuns la barul de noapte, el nu se simtea deloc obosit cii din contra parca era plin de energie. Era ora 6:24 dimineata, in bar nu erau decat cateva persoane, baiatul intrase in bar si se puse pe un scaun langa geam , in fata lui statea o fata cu parul negru, lung si ochii ca de smarald. Minutele treceau iar cei doi nu scosesera nici un cuvant. Apoi o proiectie trecu prin memoria baiatului, deodata stia totul despre fata si trecutul ei.


"Iti voi suprima emotiile de teama si te voi face calm, astfel incat fata nu te va detecta, doar stii ca te poate mirosii?" spuse Fearlord in capul meu, imi era frica sa vorbesc in fata mea statea unul dintre cei mai mari assasini dupa cum reiese in imaginile alea, insa si un suflet trist, singuratic, lipsit de familie. Nu stiam ce sa fac apoi Fearlord a zis "Nu sta acolo ca mutu, spune ceva!" inca imi era frica nu stiu de ce, Fearlord a zis ca imi va suprima emotiile dar se pare ca inca le aveam si erau in supradoze. Am reusit sa scot un sunet pana in cele din urma.
Cosma - B... Bu.. Buna!
Laura - *Isi ridica spranceana si se uita direct in ochii mei* Buna, de ce esti asa de agitat?
Cosma - *Tremura tot mai tare* Um.. uh.. pai, nu stiu cum am ajuns aici, ai putea terog frumos sa-mi zici unde sunt.
Fearlord - "Ai norocul ca te-am salvat eu, daca se prindea ca e minciuna sigur te omora pe loc"
Cosma - "Cum m-ai salvat tu?"
Fearlord - "Eh, ti-am schimbat tonul vocii si te-am calmat astfel incat ea crede ca ai spus adevarul, imi place de tine. Incepi sa mintii"
Cosma - "..."
Laura - Ei bine, acum stiu ce cauta un baiat de saisprezece ani intr-un bar de noapte. Esti intr-un bar de noapte , pe undeva prin Texas.
Cosma - "TEXAS!? Ce naiba? Nici macar nu am vorbit in engleza.."
Fearlord - "Creditul imi revine mie."
Cosma - Ma numesc C... Cosma.
Laura - Eu sunt Laura, incantata. Cum de ai ajuns aici?
Cosma - Adica?
Laura - Adica esti la 160 de km departare de oras.
Cosma - Eh, oricum azi am m.. "Idiotule! Nu-i spune ca ai mers 70km de unul singur!" ... azi a fost o zii ciudata.
Laura - Ce vrei sa spui?
Cosma - Ei bine , m-am trezit in mijlocul desertului singur. Ce poate fii mai rau..
Apoi se auzise o bubuitura, 3 oamenii cu masti si inarmatii intrasera in barul de noapte. Le citisem mintea foarte repede. Faceau parte din Mafia Siciliana. Aveau de gand sa ne jefuiasca pe toti, barbatii si sa ne omoare dupa. Un tip mai dur se ridicase in picoare, fusese executat pe loc. Laura era singura tipa din restaurant. Un mafiot se apropiase de ea si ii puse mana pe obraz
Mafiot 1 - Hey baieti ia uitati ce avem aici. *Zambea vicleneste*
Laura isi scosese ghearele si ii taiase mana apoi ii taiase capul cu gheara din picior, ceilaltii doi au inceput sa se panicheze si sa deschida focul. Laura facuse un salt inspre ei si cat ai clipi i-a facut bucatii pe amandoi. Eu stateam ascuns sub masa dar vasusem toata actiunea prin ochii Laurei si a victimelor. Cand ma ridicasem Laura disparuse, iesise afara iar eu am fugit dupa ea. "Nu ma mai urmarii!" spuse Laura aratandu-mi mana cu ghearele scoase si cu o privire crunta.
Cosma - Nu.., stai! Nu stiu unde sa merg
Laura - Asculta... nu stiu cine esti sau ce vrei dar nu poti venii cu mine. E prea periculos, tipii aia trei probabil venisera dupa mine...
Cosma - Nu, nu venisera dupa tine... aveau de gand doar sa se distreze macelarindu-ne pe totii
Laura ma prinse de bluza si imi puse gheara la gat spunand:
Laura - Si de unde ma rog, stii tu asta?!
Cosma - *tremurand si transpirand* Pai.. pai.. le citisem mintea... "Fearlord: Spune-i ca esti telepatic." Sunt telepatic!
Laura si-a retras ghearele si isi luase mana de pe mine. Eu cazui jos.
Laura - *Laura oftase* Bine.. dar de ce te tii dupa mine...
Cosma - Acum o zii eram un baiat normal iar acum m-am trezit in mijlocul desertului citind mintii si alte chestii, nici macar nu stiu unde sa merg sau ce s-a intamplat adica...
Laura - Bine.. taci! Este o scoala pentru persoane ca tine ar trebuii sa te ajute.
Cosma - Poftim? Ce fel de scoala? Cum ar putea sa ma ajute?
Laura - Hah, multe intrebari mai pui. E o scoala de mutantii cred ca te vei integra bine.
Cosma - Ce?! Ce naiba sunt aia?! Nu am mai auzit asa ceva..
Laura - *Ridica spranceana dreapta* Iti bati joc de mine?!
Cosma- Nu.. dar credema eu nu sunt de aici si nu stiu despre ce vorbesti.
Laura - Ciudat, dupa felul cum mirosi as zice ca spui adevarul, atunci ce ai zice sa vii cu mine la Academia Razbunatoriilor.
"Fearlord: Dute! Dute!" "Cosma: Dar nu vreau..." "Fearlord: Prostule! Razbunatorii au echipamente sofisticate, le putem folosi pentru a afla cum sa ne despartim iar tu poti ajunge acasa!"
Cosma - Suna mai bine decat scoala aia ciudata de mutantii.
Laura - Uite o harta, aici e academia, va trebui sa te inscrii si sa treci un test. Razbunatorii se bucura intotdeauna sa primeasca recrutii noi.
Cosma - Si tu... unde mergi?
Laura - Eu am niste lucruri de rezolvat..
Cosma - Ce fel de lucruri?
Laura - Imi pare rau, dar nu ai acces la aceasta informatie. Acum nu te mai tine dupa mine sau jur ca te omor.
Cosma - Bine... bine... linistestete...
Laura - Pastreaza harta, si ai grija de tine. *Laura plecase*
Fearlord - Nu am nevoie de harta ca sa stiu unde e Academia Rabunatoriilor, sper ca esti gata sa mergi 1700 de km pe jos. Haha, lasa-ma sa iau controlul asupra corpului tau doar pe un moment.
Cosma - Ce? Ce vrei sa faci?
Fearlord - Asculta-ma?
Il lasai pe Fearlord sa i-a controlul asupra trupului meu si ma transformase intr-un fel de femeie cu parul roscat.
Fearlod - Esti in trupul unui assasin cu peste 100.000 de victime, ai sa vezi ca poti fugii mai tare ca fulgerul, mai tarziu am sa-ti daruiesc o parte din memorie care sa-ti arate doar tehniciile de lupta. Apropo odata cu trupul o sa vezi ca ai la tine doua pumnale facute din cardaniu, un metal foarte rar din Azeroth care trece prin orice metal mai putin prin vibranium. Insa daca esti destul de puternic vei putea taia si vibraniul. Assasinul se numeste Akali - Pumnul Umbrei, poti sa te misti mai repede ca umbra, teleportandu-te direct spre inamic tot ce va vedea inamul inainte sa-i tai gatul va fii o silueta neagra, sa nu uitam ca poti invoca cate cutiite vrei si sa le arunci in toate partiile. Iti va lua timp pana vei invata sa stapanestii toate puteriile acum hai la Academie.

Ramasei iarasi masca, am inceput sa fug si fugeam destul de repede "Fearlod: Am uitat sa precizes ca te poti face nevazut, invizibil pentru o perioada nelimitata atata timp cat nu iti pierzi concentrarea" , m-am facut invizibil si fugeam peste orase peste masini aveam un pas foarte tacut nici macar eu nu ma auzeam fugin, si nici vorba de oboseala ma simteam ca si dupa 100 de cesti de cafea.
Hontoni
Hontoni
Forum Troll

Gen : masculin
Mesaje Mesaje : 1061
Puncte Puncte : 12533
Reputatie Reputatie : 4
Aniversare Aniversare : 13/06/1996
Data Înscrierii Data Înscrierii : 05/06/2011
Vârstă Vârstă : 27
Location Location : România
Hobbies Hobbies : Gaimz, Music
Dispozitie Dispozitie : Emo? :(

http://boredomz.omgforum.net

Sus In jos

Subiect Re: The White Hollow by Denis N. [abandonat]

Mesaj Scris de Hontoni 27/9/2012, 08:22

Capitolul 3 - Academia Razbunatoriilor

Imi luase aproximativ 2 ore ca sa parcurg 1700 de km si sa ajung in fata academiei. M-am dus acolo si m-am inscris si mi s-a spus sa astept ca va veni imediat domnul Pym, el era seful aici, un fel de director. Am asteptat frumos si in cele din urma a sosit.

Henry Pym - Buna, eu sunt Henry Jonathan Pym si conduc aceasta institutie, acum vreau sa-mi spui cu ce scop ai venit aici.
Cosma - Buna ziua domnule Pym, as vrea sa ma inscriu la academia razbunatoriilor.
Henry Pym - Ha. Cine n-ar vrea asta. Dar sa stii ca sa fii un razbunator necesita multe responsabilitati si ambitie sa nu excludem faptul de-ati sacrifica viata pentru a salva omenirea de pericole.
Cosma - Ma scuzati domnule, dar eu deja stiu astea.
Henry Pym - Hmm.... Aha! Esti un telepatic, ne-ar prinde bine un telepatic aici dar mai intai trebuie sa depasesti niste teste. Iar eu te voi analiza si voi hotara daca ai ceea ce-ti trebuie ca sa devii un razbunator. Hercule inra in sala te rog.
*Hercule era un zeu , nimeni nu il posedase inainte decat Hera, Pym nu voia sa intru in academie de acea imi daduse un test imposibil. Mintea lui Pym era protejata insa nu a facut fata puterii mele psyhice lasandu-l pe el sa creada ca sunt un telepat oarecare.*
Hercule - Ah deci tu esti tipul care trebuie sa ma posedeze! Ahaha, foarte bine. Deja te simt in mintea mea.
Cosma - *Hercule facea pe prostul* Ma scuzati dar nici macar nu am inceput.
*Henry Pym inceuse sa rada*
Hercule - Deja simt cum ma posedezi, ah ce agonie! *Isi puse mana pe frunte si continua cu balivernele lui*
"Fearlord - Uite cum isi bat joc de tine... aratai ce poti!"

Il posedasem pe Hercule si l-am facut sa-si dea o palma si nu numai il posedasem si pe Henry in acelasi timp.

Henry Pym - Ce dumnezeu... nu ma pot misca.
Cosma - Da asa este dupa cum vezi nu sunt un telepat oarecare v-am posedat pe amandoi in acelasi timp iar Hercule e paralizat, cu toate ca e un zeu si stiu ce crezi despre asta domnule Pym. Crezi ca voi fii un adaos superb academiei, incredibil nu-i asa? *Le-am dat drumul celor doi, lasandu-l pe Hercule putin ametit si confuz*
Henry Pym - Nu ma asteptam sa treci acest test practic e imposibil. Se pare ca m-am inselat in privita ta, totusi cum ai posedat doua persoane... defapt stii ce nici nu vreau sa stiu hai sa te conduc spre camera ta. Bine ai venit in Academia Razbunatoriilor.
Hercule - Tata , nu vreau sa ridic greutatii azi.... ce?! .. unde sunt?!
Henry Pym - Hercule ia o pauza. Apropo nu ti-am retinut numele.
Cosma - Ma numesc cosma, domnule.
Henry Pym - Foarte bine Cosma, urmeaza-ma.

L-am urmat pe domnul Pym, era un hol mare ultima camera de pe dreapta imi apartinea, zicea el. Nu aveam colegi deoarece toti aveau cate unu sau doi parteneri iar eu fiind ultimul am ramas singur. Camera parea destul de okay era de 5x5 metri aveam un singur pat pentru doi si un geam decent.

Henry Pym - Ei bine asta e camera ta. Daca ai nevoie de ceva vii la mine la birou.
Cosma - Bine domnule Henry.

M-am asezat pe pat si am stat pe ganduri.. Nu am vazut-o pe Laura de cand sunt aici nici nu-i simteam semnatura psihica ca fiind pe aproape.
Fearlord - De ce oamenii se ataseaza asa usor unii de altii?
Cosma - Stai , ce faci? Imi citesti ganduriile?
*Lilith vorbeste telepatic cu Fearlord fara stiinta lui Cosma*
Lilith - Stapane.... niciunul dintre muritorii acestia nu au habar despre tine sau despre noi.
Fearlord - AH! Ce porcarie nu ma pot atinge de baiat iar puteriile lui cresc, vom ajunge sa ne controloze el pe noi!!
Cosma - Despre ce naiba vorbitii.
Fearlord - Felicitarii! Puterile tale au crescut iar acum ne poti citii mintiile.

Apoi intrai in mintea lu Fearlod, Akali , si Lilith. Stiam totul despre ei. Nu stiu de ce dar nu m-a impresionat ce-am vazut pe Fearlord cu tortura pe oricine ii iesea in cale, pe Lilith care... uh.. a fost nevasta lu Satan pana a aparut Fearlord si l-a prapadit, iar assasinul era un mastru al artelor martiale, am vazut ca ucidea orice de la copii la batranii fara aparare, nu conta nimic pentru ea doar scopul misiunii dar dintre totii Fearlord era cel mai crud. Faptul care ma impresiona era ca nu-mi pasa deloc , parca imi era devorat sufletul de intuneric si numai simteam nimic, nu-mi parea rau de toate victimiile pare care le-am vazut. Lilith si Fearlod s-au speriat oarecum si n-au mai zis nimic au tacut ca mortii. Am stat in pat uitandu-ma in gol timp de 6 ore, apoi am simtit cum Laura se apropia tot mai tare de institutie, fiind noapte afara am incercat sa adorm si reusisem sa adorm dar puteam veghea asupra mea in timp ce dormeam , imi vedeam corpul si aveam puteriile psihice la comanda mea, cu toate astea am observat ca pot poseda mai multi oamenii deodata si ca pot sa-i eliberez pe cei cinci din mine si sa le controlez mintiile insa nu l-am cunoscut pe al cincilea si nu stiam nimic despre el.
A doua zii cand ma trezisem simteam o prezenta foarte cunoscuta, era Laura. Se pare ca s-a intors din calatoria ei misterioasa si parca nici nu ma interesa ce a facut, nu am intrebat-o unde a fost, ce-a facut si nici macar nu mi-am folosit puteriile pentru a afla. Parea o zii minunata ma simteam linistit si in apele mele Fearlord era tacut la fel si ceilalti. Azi pe la ora 15:00 am vazut-o antrenanduse cu una dintre studentii academiei ma prinsese uitandu-ma la ea si parca imi zambise asa putin de tot, i-am zambit si eu inapoi apoi a venit Henry si mi-a spus ca pierd timpul aiurea si ca trebuia sa ma antrenez.. Prostii zic eu am trecut toate testele psihice cu 100/100 chiar si acel test la care nici profesorul Xavier nu a putut lua 100 din 100 ci a luat 98. Ha! fac pariu ca puteam lua 1000/100 din pacate 100 e maxim. Eh, ma simteam atras de ea oarecum. In cele din urma ne-am intalnit si am purtat un mic dialog si ne zambeam unu altuia pana cand a venit Henry si ne-a trimis la culcare. Noaptea am avut un vis ciudat cu o gramada de oamenii pe care eu ii torturam sau ii assasinam, si ceea ce a fost cel mai ciudat o femeie cu un sarpe care facea sex cu un tip mare cu 2 coarne ascutite care statea pe scaun, parca imi reaminteam ceva din trecut ceva care se petrecuse era ca un mare Deja Vu in fine ma trezisem si incercam sa nu-mi folosesc puteriile deja mi se parea exagerat si am incercat sa fiu normal, in cele din urma am ajuns sa am o relatie cu Laura putin mai apropiata, ii spusesem ca imi voi folosii puterile la minim, zilele au trecut si azi chiar cand s-a terminat razboiul dintre Rabunatorii si X-men am simtit o prezenta ciudata , amenintatoare. Stateam in pat cu Laura dupa o noapte plina de nebunii ma uitam la ea cum dormea si o admiram cat de frumoasa era pana cand a intrat Henry pe usa brusc si ne-a speriat pe amandoi, Laura sarise ca arsa din pat, p regatita pentru orice , antrenamentul de assassin isi arata roadele .
Henry - Buna Cosma, te rog sa vii cu mine. Cineva vrea sa te vada. Laura tu sa stai aici!
Era ora 6 dimineata , ce naiba vroia asta! Am vorbit putin in timp ce-l urmam pe Henry spre birou.
Henry - Ai auzit ca Profesorul Xavier a murit, nu-i asa?
Cosma - Poftim , ce!? Cum e posibil asa ceva?!
Henry - Scott.. defapt Dark Pheonix la ucis. Hm *zambeste el putin pe sub mustata* ma bucur ca nu mai imi citesti ganduriile incontinu, bravo ai invatat sa te controlezi.
Cosma - Stai dar cine vrea sa ma vada si de ce? Acum ca a murit cel mai mare Psihic de pe Pamant ce aveti de gand cu mine? Sper ca nu e acelasi lucru la care ma gandesc eu.
Henry - Ahahahaha, stai linistit. Nimeni nu va putea sa-l inlocuiasca pe Xavier, ah , am ajuns. Acum dupa tine te rog.

va urma...
Hontoni
Hontoni
Forum Troll

Gen : masculin
Mesaje Mesaje : 1061
Puncte Puncte : 12533
Reputatie Reputatie : 4
Aniversare Aniversare : 13/06/1996
Data Înscrierii Data Înscrierii : 05/06/2011
Vârstă Vârstă : 27
Location Location : România
Hobbies Hobbies : Gaimz, Music
Dispozitie Dispozitie : Emo? :(

http://boredomz.omgforum.net

Sus In jos

Subiect Re: The White Hollow by Denis N. [abandonat]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum